SUPER MOIST SOAP JAMU RATU MALAYA

Be the first to review this product

Quick Overview

 

 

 

Quantity

RM18.00

Sabun Super Moist

Mengandungi susu kambing, minyak tea tree  dan hyaluronate yang memberi kesan yang sangat bagus untuk kecantikkan kulit. Siapa yang perlu menggunakan sabun super moistKulit bersisik kering

  • Kulit kasar & kusam
  • Untuk menjaga kecantikan kulit
  • Ibu mengandung
  • Dalam berpantang

Bagus dan berkesan bagi mengatasi

  • Mengekalkan kelembapan kulit
  • Masalah atau alahan kulit.
  • Memudarkan kesan parut
  • Menjadikan kulit bersih dan berseri.

Kulit yang kering dan bersisik biasanya hanya memiliki kadar minyak (serum) yang sangat rendah dan cenderung kepada sangat sensitif. Kerana tidak dapat mempertahankan kelembapannya, kulit akan kelihatan kusam. Kulit yang terasa tegang atau terik setelah mencuci muka adalah salah satu ciri-ciri kulit kering. Ketika disapu dengan pelembap barulah rasa tegang itu hilang.

Supermoist soap (susu kambing) Vitamin C

  • Semulajadi yang tidak teroksida penting untuk pembinaan dan ketahanan sel kulit
  • Mencantikkan kulit
  • Mendapatkan kulit yang putih.
  • Susu kambing juga sangat baik untuk penyakit ekzema (kegatalan pada kulit).
  • Mencerahkan/Memutihkan kulit dan Mencegah bintik-bintik hitam
  • Membersihkan dan menghilangkan daki-daki ataupun kotoran yang melekat di tubuh
  • Menghaluskan, Meremajakan, Menenangkan & dalam masa yang sama Menyihatkan Kulit anda
  • Boleh mengurangkan masalah bau badan
  • Mencegah jerawat dan bekas-bekas jerawat di muka
  • Meneutralkan kulit dari kekeringan dan kelebihan minyak
  • Merawat kulit kering dan bermasalah.

Tea Tree Oil
Latin Name: Melaleuca alternifolia
Other Names: Melaleuca oil, Australian tea tree oil
Dalam mengubati jerawat dan kesan parut.
Orang asli kampung Australia yang digunakan daun pokok teh untuk menyembuhkan luka kulit terbakar, rosak dan jangkitan . Mereka menghancurkan daun dan menyapukan pada kulit yg bermasalah .

Kebaikan

  • Jerawat
  • Makan air kaki
  • Penyakit periodontal
  • Sebagai antiseptik
  • Bisul
  • Ekzema
  • Psoriasis
  • Jangkitan yis

Cara Penggunaan

Gunakan “SUPERMOIST SOAP” untuk setiap kali mandian. Buihnya yang kaya dengan bahan pelembap dan berkesan menyegarkan dan mencantikkan kulit kering, kasar, bersisik dan selepas mengalami kegatalan atau alahan kulit.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “SUPER MOIST SOAP JAMU RATU MALAYA”